Aktuální předpověď počasí pro Athény

Můžete si naplánovat sebelepší dovolenou s návštěvou nejhezčích míst a ubytování v nejlepším hotelu, ale vše vám může rychle a bez milosti zkazit počasí. Proto je důležité, co je to možné se nejlépe připravit, a znát předpovědi počasí. A to jak ty krátkodobé, tak ty dlouhodobé. Řecko a potažmo Athény jsou naštěstí typické svým teplým středomořským klima s malým množstvím srážek. Takže se nedá očekávat, že byste tady v průběhu letní sezony mrzli nebo se museli dlouho skovávat před deštěm, ale jistota je koneckonců jistota.

V následující tabulce vám tedy přinášíme krátkodobou předpověď počasí na nejbližších pět dní dopředu. V tabulce jsou uvedeny minimální a maximální teploty v průběhu dne a také jaké se očekává počasí.

 
Další krátkodobou předpověď počasí naleznete přímo zde vedle tohoto odstavce. Jedná se o jednoduší předpověď pouze na dva dny dopředu. Jednoduše jí ale můžete rozkliknout a dostat se na stránku s dlouhodobější předpovědí také na pět dní dopředu.

Dobré předpovědi samozřejmě není problém najít na dalších webech. Předpovědi pro světové metropole má idnes, seznam.cz na webu pocasi.cz nebo třeba také dlouhodobá předpověď na meteopressu.

Každopádně ať už budete mít počasí jakékoliv, tak vám držíme palce, ať si vaší návštěvu Athén opravdu užijete!

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist